11:33 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Prishtina prezanton projektin e qendrës stërvitore (Foto)

Prishtina pritet të bëhet me fusha ndihmëse ku do t’i kryej stërvitjet, shkruan indeksonline.

Ata kanë prezantuar projektin e qendrës gjigante të që do të jetë në shërbim të klubit më të suksesshëm në Kosovë.

Në këtë projekt janë të parapara tri fusha të mëdha dhe disa më të vogla. /IndeksOnline/

Temat: