16:14 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Prishtina – Trepça ’89 fillon me 10 minuta vonesë

Sot zhvillohen dy ndeshje shumë të rëndësishme për fatin e titullit kampion në Superligën e Kosovës.

Në kryeqytet Prishtina është nikoqir i Trepça ’89 dhe çdo rezultat përveç fitores mund ta nxjerr nga loja për titull.

Kjo ndeshje ka filluar me 10 minuta vonesë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Në ndeshjen tjetër Llapi e pret liderin e tabelës, Feronikelin. /IndeksOnline/