10:51 / E Enjte, 17 Maj 2018

Prishtinë, arrestohet për posedim narkotikësh

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar, ku gjatë legjitimimit dhe kontrollimit nga policia tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me urdhër të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt./Indeksonline/