09:27 / E Enjte, 26 Mars 2020

Prishtinë: Gruaja raporton se i është zhdukur burri, pasi u largua nga shtëpia

Ankuesja femër, banore në rrugën ‘Ismet Krasniqi’ në Prishtinë ka raportuar në polici se bashkëshorti i saj është zhdukur.

Sipas saj, që nga data 24, bashkëshorti është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij./Indeksonline/

Mos i humb