08:39 / E Martë, 07 Korrik 2020 / indeksADMonline

Prishtinë: Kërcënohet me revole – ia marrin orën e dorës dhe telefonin

Mesnata e 6 korrikut për një person nga Prishtina ka qenë e rëndë, kjo pasi që tre persona nën kërcënimin e armës, kanë arritur t’ia merrnin një orë dore dhe një celular.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Enver Maloku”, transmeton IndeksOnline.