20:40 / E Diele, 18 Gusht 2019

PSG do të takohet me agjentin e Dybala

Sipas SportMediaset , PSG do të takohet me agjentin e Paulo Dybala të Martën pasi klubi francez e dëshiron lojtarin në skuadër pasi që mund të ketë mundësi ta shesin Neymarin.

Dybala tashmë e ka refuzuar Man United dhe Tottenham kurse mbetet për tu parë nëse ai do të pranonte një transferim në Paris. /Indeksonline/.