12:50 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / B O

PSG në bisedime me Fellainin, ofrojnë kontratë 4-vjeçare

Nga Anglia në Francë, nga një klub i madh në tjetrin. Ky mund të jetë fati i Marouane Fellainit.

PSG janë të gatshëm t’i ofrojnë belgut një kontratë katër vjeçare nga sezoni i ardhëm.

Belgu mund të zë vendin e mesfushorit Thiago Motta dhe sipas gazetës franceze Le10Sport, PSG kanë nisur kontatet e para me lojtarin. /IndeksOnline/