19:32 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

PSG zyrtarisht pa Neymar e Cavani kundër Man Utd

Skuadra franceze Paris Saint Germain ka bërë zyrtare vendimin që Edinson Cavani nuk do të luaj kundër Manchester United.

Sulmuesi uruguajan u lënduar në ndeshjen e fundit me skuadrën e tij dhe pritet të mos luaj as në ndeshjen e kthimit me djajtë.

PSG në ndeshjen e parë do të jetë edhe pa brazilianin Neymar. /Indeksonline/