11:13 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Publikohen bisedat private mes Noizyt dhe Ledrit (Foto)

Noizy dhe Ledri pritet që shumë shpejt të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë pas disa mosmarrëveshjeve që kanë pasur mes vete.

Ata në llogaritë e tyre në “Instagram” kanë postuar disa fjali nga bisedat e tyre private, shkruan Indeksonline.

Image result for ledri noizy

“A do ti lom shkollat pa mësim” i ka thënë Noizy Ledrit.

Sigurisht, e tërë biseda i është referuar projektit të ri përkatësisht pubikimit të tij, projekt ky që po pritet me padurim nga fansat e tyre./Indeksonline/