75 Mall Live Search
17:11 / E Enjte, 20 Qershor 2024 / Gj. Sh

Publikohen formacionet zyratre të ndeshjes Danimarkë – Angli

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Danimarkë – Angli.

Ndesshja është e vlefshme për fazën e dytë të fazës së grupeve në Kampionatin evropian dhe zhvillohet në stadiumin ”Deutsche Bank Park” në Frankfurt, më fillim nga ora 18:00, shkruan IndeksOnline.

Anglia vjen në k╒të përballje pas fitores 1-0 ndaj Serbisë, derisa Danimarka ka barazuar me Slloveninë, me rezultat 1-1.

Formacionet zyratre:

Danimarka:

Anglia:

/IndeksOnline/