12:07 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Publikohet superhiti “bombë” mes Ledrit dhe Noizyt, ‘Dje & Sot’(Video)

Ledri dhe Noizy pas ditësh paralajmërimesh dhe shenjash se një  bashkëpunim do të vijë mes tyre, e kanë publikuar këtë bashkëpunim bashkangjitur me klip.

Ai para disa minutash është publikuar në kanalin “Yotube” dhe këtë e kanë njoftuar këngëtarët përmes postimeve në rrjetet e tyre sociale.

Kënga quhet ‘Dje & Sot’ kurse për këtë këngë është bashkëpunuar në mes të Bled Basts, Johan Bejerholm, Butrit Bucinca dhe Duja./Indeksonline/