16:04 / E Premte, 23 Korrik 2021 / OSH

Publikohet fotoja e këmbës së Ceballos, pas lëndimit që pësoi dje

Dani Deballos ka pësuar lëndim të frikshëm dje për Spanjën në ndeshjen ndaj Egjiptit. Megjithatë, skanimet kanë treguar se ylli spanjoll i ka shpëtuar lëndimit serioz.

Futbollisti i Real Madridit që luajti si huazim te Arsenali në sezonin e kaluar do të mungojë deri në 2 javë pas këtij lëndimi.

Fotoja e këmbës është publikuar dhe siç shihet është e enjtur dhe e nxirë, por që lëndime të tilla janë të rikuperueshme në fazë më të shpejt./Indeksonline/