13:44 / E Premte, 07 Tetor 2022 / B O

Publikohet kënga e re e Noizyt

Noizy ka publikuar mbrëmë projektin e ri muzikor.

Reperi shqiptar solli me videoklip këngën Big Budz me artistë të huaj.

Ai u bë bashkë me Capo Plaza dhe Krept & Konan, të gjithë goxha të njohur.