17:25 / E Premte, 15 Nëntor 2019

Publikohet “Menemadhe” nga Donjeta dhe Skivi, super bashkëpunim

Skivi dhe Donjeta Morina, kësaj herë vijnë së bashku me bashkëpunim.

Kënga me titull “Menemadhe” u publikua minuta më parë, shkruan Indeksonline.

Tekstin e këngës e shkroi Skivi së bashku me Diez Music.

Kënga po pritet mjaft mirë, dhe së shpejti pritet të bëhet hiti më i ri./Indeksonline/

Mos i humb