12:14 / E Mërkurë, 03 Mars 2021 / OSH

Publikohet performanca e Rita Orës tek Jimmy Fallon, është mbresëlënëse

Rita Ora ka performar në emisionin e famshëm “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Këngëtarja kosovare ka sjellur disa nga hitet e saj në Australi.

Pasi emisioni mori shumë vëmendje dhe audiencë të madhe, Rita sapo ka falënderuar Jimmy Fallon për ftesën e bërë.

Bashkë me falënderimin, Rita ka publikuar foto ku ngjyra pink duket se i rri kaq bukur./Indeksonline/