12:21 / E Martë, 16 Gusht 2022 / LB

Publikohet raporti i fundit për Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 413 raste të reja me covid-19.

MSH njofton se të shëruar janë 331 pacientë dhe se nuk ka pasur asnjë vdekje.

Në anën tjetër, janë 5.732 raste aktive me covid-19.