12:01 / E Mërkurë, 21 Gusht 2019

Publiku shumë po e do, “M’ke harru”, preket 3- milionëshi

Njëra nga këngët më të dëgjuara të verës, “M’ke harru” nga Ermali e Ledri po e prek sot 3- milionëshin.

Dyshja fantastike që shquhen për krijimin e hiteve kanë sjellur një bashkëpunim perfekt që ka pushtuar majat e top listave në shumë radio-stacione.

Dy dostat e estradës kanë pasur një verë tejet me angazhime e me plot suksese, por që pavarësisht kësaj, ata u kanë sjellë fansave hite dhe këngë të reja./Indeksonline/