18:56 / E Shtunë, 26 Tetor 2019 / indeksADMonline

Pulisic ia bën “sefte” me Chelsean

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Burnleyt në udhëtim.

Ishte amerikani Christian Pulisic ai i cili realizoi golin e parë për Chelsean në këtë takim dhe të parin të tijin personal me klubin londinez.

Me një fitore të mundshme, Chelsea do ta “blindonte” pozitën e katërt në tabelë./Indeksonline/