07:29 / E Mërkurë, 13 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Punëtorët e KEK-ut protestojnë para Qeverisë

Anëtarët e sindikatës së Korporatës Energjetike të Kosovës dhe punëmarrësit tjerë të KEK-ut sot do të protesojnë para Qeverisë së Kosovës.

Në një njoftim për media, thuhet se ata do të protestojnë me qëllim, mbrojtjen e vendeve të punës.

Protesta nis para qeverisë, duke filluar nga ora 12:00./Indeksonline/