09:09 / E Hënë, 10 Gusht 2020

Punëtori, ia merr pazarin në vlerë prej 4 mijë e 500 eurosh, largohet nga vendi i ngjarjes

Një ankues kosovar ka raportuar se punëtori i tij i dyshuar ka marrë pazarin ditor dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Vlera e parave ishte 4 mijë e 500 euro dhe ngjarja ka ndodhur në Partesh, transmeton Indeksonline.

Rasti në fjalë është duke u hetuar nga organet kompetente./Indeksonline/

Mos i humb