15:04 / E Diele, 28 Gusht 2022 / Gjelbrim

Pushime në KSAMIL, SUPER ZBRITJEE OFERTA E LIMITUAR

🔥🔥Pushime në KSAMIL 🔥🔥

SUPER ZBRITJEE OFERTA E LIMITUAR

TOP OFERTAT EKSLUZIVE 2022 SHTATOR

✔️Çmimi 2net – 3Ditë – 59€uro nisja qdo te ejten kthimi qdo te diele

✔️Çmimi 3net – 4Ditë – 75€uro nisja qdo të merkure kthimi qdo të diele

✔️Çmimi 4net – 5Ditë – 89euro nisja qdo të Shtune kthimi çdo te Ejte

✔️Në çmimin përfshihet:

✔️TRANSPORTI me autobus Komod

✔️AKOMODIMI NË LA LUNA RESORT KOMPLEKS GILANI

✔️Mengjes , dark

✔️kafe dhe ëmlesira gjat gjith rruges

✔️free Wi-Fi/në Autobus

Nisja:

⏱23:59 nga Prishtina

⏱00:40 nga Suhareka

⏱01:00 nga Prizereni

⏱21:30 nga Gilani

⏱22:30 nga Ferizaji

⏱23:00 nga Lipjani

Kthimi nga Ksamili në ora 16:00

Akomodimi do jetë në dhoma dyshe , treshe dhe katreshe

-Adresa 🏡 bulivardi bill clinton në dardani

Rezervime online +38344553550