17:44 / E Enjte, 16 Gusht 2018 / indeksADMonline

Pushimet luksoze të djalit të Ardit Gjebreas me të fejuarën (Foto)

Jon Gjebrea ndonëse jo artist, ai është më së i njohur si emrin në show biz-in shqiptar.

Djali i këngëtarit dhe prezantuesit, Ardit Gjebrea shquhet për jetën e tij luksoze.


Joni momentalisht është duke shijuar pushimet verore në ishullin Antipaxos në Greqi, bashkë me të fejuarën e tij Merlin Haxhiymeri, nga edhe kanë postuar një fotografi.


Ndryshe çifti në një ceremoni private më 6 dhjetor të vitit të kaluar kanë kurorëzuar dashurinë e tyre/Indeksonline/