11:08 / E Hënë, 30 Prill 2018 / indeksADMonline

Sara Hoxha dhe Ledion Liço e nisin ditën në këtë ishull përrallor (Foto)

Temperaturat e larta që po mbizotërojnë kanë bërë që shumë çifte të bëjnë valixhet gati e të nisën në venë bregdetare.

Për dallim nga të tjerët, çifti i famshëm Ledrion Liço dhe Sara Hoxha pushimet i kanë nisur në një vend tejet luksoz.

Ata në orët e para të mëngjesit kanë postuar fotografi teksa shihen të dy në një ishull përrallor. Me ta duket që është edhe motra e Sarës, Lori. Pasi që edhe kjo e fundit dje ka treguar që po kalon pushimet në një ishull.


Ndryshe motrat, Sara dhe Lori janë trashëgimtaret e Top Channel./Indeksonline/