12:27 / E Enjte, 20 Qershor 2019

Pushimet pa fat të Milot Rashicës

Pas një sezoni fantastik me Werder Bremen dhe Kosovën, Milot Rashica po shijon pushimet në Maldive së bashku me të fejuarën e tij.

Ashtu si e ndoqi fati gjatë sezonit në futboll, nuk po e ndjek edhe në pushime.

Gjatë gjithë ditëve sa ka qëndruar në pushime koha ka qenë e vranët dhe ka munguar dielli.

Kjo ia ka prishur paksa pushimet autorit të 12 golave në Gjermani. /IndeksOnline/