10:16 / E Premte, 14 Gusht 2020

Qe çfarë ka humbur futbollisti shqiptar, kjo femër është margaritar

Futbollisti shqiptar, Pajtim Kasami e kishte fatin që të jetë për një kohë i dashuri i këngëtares dhe aktores së famshme, Nicole Scherzinger.

Por lidhja e tyre nuk zgjati shumë dhe ylli shqiptar e humbi të famshem amerikane.

Megjithatë, Nicole nuk duket se ka mbetur keq.

Ajo po shijon pushime luksoze nga ku herë pas here po “godet” me fotografi joshëse. 42 vjeçarja duket një yll i vërtetë në këto fotografi./Indeksonline/