23:40 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Qëndresa, 22 vjeçarja që vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmën tuaj!

Qendresa Mazreku, 22 vjeçarja nga Komuna e Malishevës vuan nga një sëmundje e rëndë.

Ajo vite më parë u detyrua ta linte shkollen si rezultat i problemeve shendetesore, shkruan Indeksonline.

Qëndresa ka nevojë për operim dhe për këtë i duhet edhe ndihma e juaj!

Të gjithë ju që keni vullnet ta ndihmoni Qendresen mund të kontaktoni në këtë numër telefoni: +38349232245. /Indeksonline/

Mos i humb