09:42 / E Mërkurë, 12 Shtator 2018 / indeksADMonline

Qenët shqetësohen po aq sa njerëzit kur pronarët e tyre janë të sëmurë

Lidhja mes njeriut dhe qenit, si kafshë shtëpiake është shumë e fortë.

Të paktën, kështu mund edhe të shihet e ndjehet përmes videos e cila po qarkullon në rrjetet sociale.

Përmes saj, shohim që pronarët e këtyre qeneve janë të shtrirë në spital, kurse qenët duken shumë të shqetësuar për gjendjen e tyre.

Jo më kot thuhet… qeni shoku më besnik i njeriut!/Indeksonline/

Temat: