13:43 / E Diele, 21 Prill 2024 / Gj. Sh

Rajsa Banja – Zveçan, ende asnjë votues

Ekipi i IndeksOnline po qëndron në veri të Kosovës, duke raportuar për zgjedhjet që po mbahen atje.

Në qendra e votimit në Rajsa Banja – Zveçan, janë gjithsej 650 votues me të drejt vote por asnjë nuk ka dal në zgjedhje.

Vendvotimet janë hapur në ora 7, dhe gjithçka ka shkuar në rregull.

Deri më tani ka një interesim të vogël të qytetarëve për të votuar për shkarkimin ose jo të kryetarëve aktual në këto komuna./IndeksOnline/