16:57 / E Enjte, 19 Shtator 2019

Ralph Lauren me koleksionin e saj të frymëzuar nga seriali “Friends”

Kanë kaluar 25 vite që kur Jennifer Aniston erdhi në ekranet tona si fashionistja e preferuar gjatë viteve të 90-ta.

Andaj ajo ka vendosur se duke u bazuar në personazhet e serialit të famshëm “Friends” të sjellë një koleksion.

Koleksioni Wear To Work  si nga Polo Ralph Lauren, ashtu edhe nga Lauren Ralph Lauren, bazohet në stilin shumë të veçantë të personazhit dhe përbëhet nga thurje me mëngë, pantallona lëkure dhe funde, kostume me shirita.

Ralph Lauren
Ralph Lauren
Ralph Lauren