23:40 / E Martë, 13 Gusht 2019

Ramsey rikthehet në stërvitje te Juventusi

Juventus do të  fillojë përsëri  trajnimet pas udhëtimit të tyre në Stokholm.

 Skuadra u kthye për të punuar në Continassa këtë pasdite, dhe pas një faze të aktivizimit, ata punuan në stërvitje atletike, dhe më pas vazhduan seancën me top.

Nesër, grupi do të punojë në mëngjes në Continassa para se të transferohen në Villar Perosa për ndeshjen tradicionale miqësore, të planifikuar në orën 5 pasdite.

Në Twitter, Juve përshëndeti Aaron Ramsey, që u rikthye përsëri në trajnim: “Sa bukur të shoh ty në fushë!”./Indeksonline/.