13:05 / E Diele, 22 Korrik 2018 / indeksADMonline

Ramush Haradinaj tregon muskujt, si një bilder i vërtetë [Foto]

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj  dhe njëherit Kryetar i AAK-së këtë të dielë ka zgjedhur që të relaksohet në njërën nga pishinat më të mira të  vendit.

Ai është  parë në një fotografi bashkë me vëllain, Daut Haradinaj njëherësh deputet i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), si dhe anëtarin e Klubit të Prishtinës në Futsall, Fatos Dilin.

Këtë e ka bërë të ditur Dili në rrjetin social në ‘Facebook’, transmeton ‘Indeksonline’. Dili iu ka dhënë ka një epitet të dyve, njërit Kryeministër dhe tjetrit Gjeneral.

“Me Kryeministrit dhe Gjeneralin”, ka shkruar ai në Facebook.

Më poshtë shikoni foton:

/Indeksonline/