19:01 / E Mërkurë, 24 Janar 2018

Ramushi dhe Anita pozojnë me fëmijët e tyre (Foto)

Me gjithë angazhimet e tij në qeveri, kryeministri i vendit- Ramush Haradinaj anash nuk lë as familjen e tij.

Sot djali i tij Trimi ka festuar ditëlindjen e radhës, me ç’rast edhe janë mbledhur si familje- shkruan Indeksonline.

Është bashkëshortja e tij Anita ajo e cila në profilin e saj në Instagram ka shpërndarë një fotografi të përbashkët me fëmijët e tyre.

“Na, tok se bashku”, ka shkruar ajo krahas fotografisë, ku dhe duken për bukuri. /Indeksonline/