19:36 / E Hënë, 15 Prill 2019

Rashel Kolaneci befason, edhe në veshje sportive duket ‘bombë’

Rashel Kolaneci ka linja ‘bombastike’ e që nuk përton fare ti ekspozoj.

Imazhet provokuese në të cilat ajo tregon asetet e saj janë me bollëk në ‘Instagramin’ e saj personale, shkruan Indeksonline.

Por, në një fotografi të fundit, Rashel erdhi më e thjeshtë, në veshje sportive dhe grim të lehtë por që dukej goxha joshëse.

Sigurisht, ajo morri pëlqime dhe komente të shumta përkrah imazhit. Ndryshe, përveç si prezantuese, Rashel së fundi e ka sfiduar vetën edhe në aktrim./Indeksonline/