17:03 / E Shtunë, 18 Janar 2020

Rashica asiston dhe kalon në epërsi Werderin

Werder Bremen ka kaluar në epërsi ndaj Dusseldorf në udhëtim në xhiron e 18 në Bundesligë.

Ishte Milot Rashica ai i cili dha asistin për Moisander për të kaluar në epërsi pas një faulli duke krosuar për mrekulli brenda zonës.

Viti 2020 si duket do t.

Viti 2020 si duket do të jetë i suksesshëm sa 2019-të për reprezentuesin kosovar./Indeksonline/