14:46 / E Shtunë, 16 Janar 2021 / I.S

Rashica në bankë rezervë në takimin ndaj Augsburg

Sot me fillim nga ora 15:30, do të zhvillohet takimi ndërmjet Werder Bremenit dhe Augsburgut, duel ky në kuadër të xhiros së 16’të në Bundesligë.

Në bankë rezervë për Werderin do të jetëi rikthyeri nga lëndimi, Milot Rashica, shkruan IndeksOnline

Me gjasë Rashica mund të inkuadrohet në pjesën e dytë të këtij dueli.