12:53 / E Premte, 17 Maj 2019

Reagimi i 15 vjeçares kur shikon motrën duke lindur

Kur Maya mori vendim që të merrte pjesë në lindjen e fëmijës së motrës, ndoshta ajo nuk ishte plotësisht e përgatitur për atë që do të dëshmonte.

Dhe kjo video e vërteton këtë, fytyra e saj me emocione dhe gjestet e pakontrolluara.

Sic shihet në këto pamje, ajo tronditet nga frika dhe në fund gëzohet./Indeksonline/