19:12 / E Hënë, 18 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Reagon kunati i Albulena Haxhiut: Shqipe Pantina baje prapanicën (Foto)

Dardan Krasniqi, kunati i deputetes Albulena Haxhiut ka kërcënuar Shqipe Pantinen pas deklaratave të ndryshme që dha në Klan Kosova.

“Blla blla blla Nuk ka bashkē me ty dhe gavodat si ti Shqipe Pantina.

Bajë prapanicën qysh ke ardh… mirësia, hapsira dhe respekti ynë ndaj gerdhajve si ti, po na kthehet kështu. Privilegjet e padrejta.”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në Facebook.

Përçarjet brenda këtij subjekti politik po vazhdojnë të bëhen tanimë edhe publikisht, dhe jo rashtësisht VV është ndarë në dy tabore./Indeksonline/