16:54 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Reagon përsëri Shpendi për rinumrim, jep një propozim të ri!

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e Lëvizjes “Vetëvendosje”, Shpend Ahmeti ka reaguar përsëri për rinumërimin që pritet të ndodhë në Prishtinë, pas vendimit të PZAP-së.

“Të numërohen votat me kusht dhe të diasporës për Prishtinë dhe Prizren para se të vendoset për rinumërim. Nuk ka kuptim rinumërimi pa numërim”, ka shkruar ai. /Indeksonline/