22:19 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / Blerim

Reali nuk ndalet, shënon edhe golin e dytë ndaj Interit

Vjen goli i dytë në takimi ndërmjet Interit dhe Realit, duel ky në kuadër të rundit të katër të fazes së gurpeve në Ligën e Kampionëve.

Golin dytë për skuadrën e Realit e ka shënuar Rodrygo në minutën e 59’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 0:2 në të mirë të Realit.