22:50 / E Shtunë, 28 Nëntor 2020 / I.S

Realit i kthehet shpresa, shënon Casemiro ndaj Alaves

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Realit dhe Alaves, duel ky në kuadër të xhiros së 11’të në La Liga.

Golin e parë për Realin e ka realizuar, Casemiro në minutën e 86’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:2.

VIDEO