19:45 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Refugjati sirian prek mijëra njerëz me këtë pozë! Një qendër fitnesi i jep anëtarësim falas për gjithë jetën!

Një refugjat sirian ka prekur zemrën e shumë njerëzve!

Po i njëjti, punonte si lustrues i këpucve, por që herë pas here qëndronte para një qendre të fitnesit duke i shikuar të tjerët teksa po bënin ushtrime të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Fotoja e këtij djaloshi 12- vjeçari bëri xhiro gjithandej, dhe kështu edhe pronari i kësaj palestre vendosi t’i japë antarëzim falas gjatë gjithë jetës! /Indeksonline/