17:02 / E Premte, 18 Tetor 2019

Refuzon t’ia presin thonjtë, qenit “i bie të fikët”

Se prerja e thonjve nuk është gjë e bezdisshme jo vetëm për disa njerëz e ka dëshmuar një qen.

Madje një veprim i një qeni ka bërë që videoja në të cilën ai është regjistruar të merr shumë komente dhe pëlqime.

Bëhet fjalë për një video në të cilën një qen, derisa dikush po tentonte t’ia priste thonjtë atij.

Por derisa pronari fillon procesin e prerjes së thonjve, qeni reagon në mënyrë shumë interesante – duket sikur atij i bie të fikët.