23:06 / E Enjte, 09 Korrik 2020

Reims në video-prezantimin e Valon Berishës bën diçka të çuditshme

Ylli kosovar, Valon Berisha nga sezoni i ardhshëm do të jetë pjesë e klubit francez, Reims.

Këtë e kanë bërë të ditur skuadra e Lazios dhe e Reims, transmeton Indeksonline.

Në video-prezantimin që Reims ja ka bërë Berishës, e ka vendosur edhe golin e Valon Berishës kundër Anglisë.

Por, ajo që është e çuditshme, Reims nuk e ka vendosur asnjë sekuencë të Berishës me fanellen e Lazios./Indeksonline/

Mos i humb