08:40 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

Remi kujton fjalët e babait: UÇK e çliroi vendin, shkau ma nuk kthehet, bëni si të doni

Ish-komandanti i UÇK-së dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Rrustem Mustafa-Remi ka publikuar një fotografi me babain e tij të ndjerë, Musliun.

Ai ka kujtuar fjalët që i ndjeri ia thoshte atij, transmeton Indeksonline

“Nuk donte debate rreth politikës, thoshte: ”UÇK e çliroi vendin, shkau ma nuk kthehet, bëni si të doni”! Përherë me ndjesi për fisnikërinë tënde Babë! Foto më 06 gusht 2017 në oborr në Podujevë”, ka shkruar ai në Facebook.

Rrustem Mustafa (Remi) intervistohet sot nga Specialja ...

Mos i humb