21:21 / E Enjte, 18 Janar 2018 / indeksADMonline

“Republika” e serialit “Çka Ka Shpija” pozon gjysmë e zhveshur (Foto)

Një nga projektet më të ndjekura dhe më të pëlqyera televizive është edhe seriali komik “Çka Ka Shpija’, ndërsa aktorët e këtij seriali janë tashmë të njohur për audiencën, shkruan Indeksonline.

Një nga aktoret e këtij seriali është edhe aktorja Teuta Krasniqi e cila luan rolin e “Republikës”.

Teuta së fundmi ka realizuar një set fotografik nga fotografia Fioralba Kryemadhi, ndërsa aktorja shfaqet tejet provokative, por e gjithë kjo në mënyrë artistike.

Aktorja Krasniqi ka befasuar me format trupore, ndërsa duhet përgëzuar për guximin që të shfaqet gjysmë e zhveshur./Indeksonline/