75 Mall Live Search
18:24 / E Enjte, 12 Prill 2018 / indeksADMonline

“Republika” jep lajmin e mirA�, i gA�zon edhe aktorA�t e tjerA� tA� a�?A�ka ka shpijaa�?

Aktorja simpatike, Teuta Krasniqi, e njohur nA� a�?A�ka ka shpijaa�? me rolin e RepublikA�s, ka shpA�rndarA� njA� fotografi nA� a�?Instagrama�? ku ka treguar shikueshmA�rinA� e Radio Televizionit tA� KosovA�s.

MirA�po, ajo A�farA� e gA�zoi atA� dhe kolegA�t e saj janA� se seriali i tyre prinA� me shikueshmA�ri.

Pas tyre, renditen a�?Lajmet e orA�s 19:30a�?, a�?UdhA�vea�?…etj
Shikoni foton mA� poshtA�: