21:01 / E Diele, 18 Gusht 2019

“Rick Ross”, nga Lluni, Lyrical Son dhe Mc Kresha

Ata janë mjaftë të suksesshëm dhe këngët e tyre preferohen tej mase.

Label-i PINT sot ka lansuar projektin më të ri muzikor për adhuruesit e tyre.

Kënga mbanë titullin “Rick Ross”, ndërsa vjen edhe me videoklip në kanalin Youtube.

Si gjithmonë të veçantë në stil dhe mjaftë origjinal, Lluni, Lyrical Son dhe Mc Kresha nuk zhgënjejnë as kësaj radhe./Indeksonline/