20:47 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Rihanna më në fund tregon të vërtetën rreth thashetheme për shtatzëni

Të gjithë i dimë se politikat e Rihanna-s kur bëhet fjalë për marrëdhënien e saj të përfolur me biznesmenin saudit Hassan Jameel. Sa më pak njerëz të dinë, aq më mirë për të.

 Këngëtarja nuk shfaqet asnjëherë në tapetat e kuq ose poston foto me të dashurin e saj dhe komentet për të janë të pakta. Ndoshta mbajtja larg nga publiku është ajo që i mban ata të qëndrueshëm, transmeton Indeksonline/

Ndërsa u shfaq në kopertinën e revistës Vogue , Riri na dha një moment të rrallë të sinqertë kur flasim për jetën e saj personale.

 “Po unë jam në një marrëdhënie ekskluzive për sa kohë tashmë, dhe po shkon vërtet mirë, kështu që unë jam e lumtur.”, u shpreh Rihanna.

Kjo nuk është e gjitha! Kur bëhet fjalë për mëmësinë, Rihanna konfirmoi se “pa dyshim” do të donte të kishte fëmijë. Gjatë një segmenti vijues video me kryeredaktorin e Vogue , Anna Wintour, themeluesja e ‘Fenty Beauty’ befason kur u pyet nëse ajo do të “dëshironte të kishte një fëmijë së shpejti”.

“Unë nuk mendoj vërtet për gjëra të tilla,” tha Rihanna. “Plani i Zotit. Por më pëlqen që të presim të gjitha thashethemet e shtatzënisë pas kësaj video”, përfundoj ajo.

Ndryshe, pas një pauze të gjatë në muzikë, Rihanna ka filluar punën për albumin e ri./Indeksonline/