18:57 / E Premte, 23 Shkurt 2024 / MSH

Rina dhe Marini po vijnë me bashkëpunim

Rina Balaj dhe reperi i njohur nga Shqipëria, Marin, kanë paralajmëruar këngën e re.

Dyshja kanë bërë të ditur se kënga “Jena Dasht” do të publikohet nesër, raporton Indeksonline.

Në postimin e bërë në “Instagram” nga vet Rina, shfaqen ajo dhe Marini në një garazh me aeroplanë, teksa bëhet e ditur se kënga do të publikohet në ora 18:00.