12:05 / E Premte, 27 Prill 2018 / indeksADMonline

Riparohet objekti fetar, bëhet më i bukur se që ishte para 250 vitesh (Video)

Disa mjeshtër të njohur kanë ndërmarr një nismë për të rindërtuar një objekt që qëndron në Kishë.

E veçanta e kësaj është se objekti ishte i  vjetër dhe mbahej në Kishën e Jugut në një krahinë të Pensilvanisë, transmeton Indeksonline.

Ky objekt kushdo që e sheh nuk do të besonte se është aq i vjetër, pasi që duket më i bukur se që ishte kur u ndërtua. /Indeksonline/

Temat: